Contact

Voor meer informatie over wonen met zorg, dagbesteding, wijkverpleging, huishoudelijke ondersteuning. alarmering en ons hospice, kunt u contact opnemen met

Zorgservice

zorgservice@huisterleede.nl

tel. 0345 61 42 41, optie 3

Bij geen gehoor kunt u de voicemail inspreken, u wordt dan dezelfde dag of uiterlijk de volgende werkdag terug gebeld.

Bent u bekend? Dan kunt u contact opnemen met onderstaande telefoonnummers.

Voor Smaragd en Parel geldt: liefst na 10 uur ’s morgens i.v.m. de ochtendzorg. In noodgevallen 24/7.

Adres

Huis ter Leede
Oranjehof 2
4141 GC Leerdam
info@huisterleede.nl

Telefoonnummers

Parel (Wonen met zorg, PG)
Begane grond huiskamer 0345-20 00 30
Begane grond tuinkamer 0345-20 00 31
Etage 1 huiskamer 0345-20 00 32
Etage 1 tuinkamer 0345 20 00 33
Etage 2 huiskamer 0345 20 00 34
Etage 2 tuinkamer 0345 20 00 35
Nachtzorg 0345 20 00 38
Ada Waasdorp – teamcoach Parel
06 82 81 52 92
ada.waasdorp@huisterleede.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag (om de week)
Smaragd (Wonen met zorg, somatiek)

Etage 3 0345 20 00 36
Etage 4 0345 20 00 37
Nachtzorg 0345 20 00 38

vacant – teamcoach Smaragd / dagbesteding
> Simone Blom, Manager zorg
06 13885121
simone.blom@huisterleede.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Wijkverpleging

Team wijkverpleging Leerdam e.o. 
06 45 17 42 04
wijkverplegingleerdam@huisterleede.nl
Op werkdagen bereikbaar na 11.00 uur (alleen bij SPOED voor 11.00 uur).

Marcel Bode – teamcoach wijkverpleging
06 23 10 05 20
Marcel.bode@huisterleede.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Huishoudelijke ondersteuning

Ilona Burggraaf – planner
06 82 62 91 01
huishouding@huisterleede.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, vrijdag

Yvonne Pellicaan – planner
06 13 88 62 81
huishouding@huisterleede.nl
Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag

Petra Slob – teamcoach
06 12 92 09 26
petra.slob@huisterleede.nl
Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag

Dagbesteding 't Anker
Dagbesteding (reformatorisch) ’t Lichtpunt
Cor Burggraaf - geestelijk verzorger

06 13 85 54 46
cor.burggraaf@huisterleede.nl
Werkdagen: dinsdag, woensdagmorgen, donderdag (voor dringende zaken altijd bereikbaar)

Simone Blom - manager zorg

06 13 88 51 21
simone.blom@huisterleede.nl

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Trudy Hol - teamcoach facilitair

06 10 97 42 05
trudy.hol@huisterleede.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Afdeling Personeelszaken

Afdeling Personeelszaken

personeelszaken@huisterleede.nl

Arianne van Ooijen – administratief medewerkster P&O
arianne.van.ooijen@huisterleede.nl
06 13 88 23 24
Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag

Bart Meijer – Senior HR-adviseur
bart.meijer@huisterleede.nl
06 26 39 77 96
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Lianne Pluym – Opleidingsfunctionaris en verzuimcoördinator
Lianne.pluym@huisterleede.nl
06 82 73 88 74
Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag

Theresia Burgers – praktijkopleider
Theresia.burgers@huisterleede.nl
06 82 94 43 21
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Yvonne Kazen - bestuursassistent

06 21 68 89 92
yvonne.kazen@huisterleede.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdagmorgen, donderdag, vrijdagmorgen

Wilma Looijen - vrijwilligerscoördinator/catering

06 13 88 64 23
vrijwilliger@huisterleede.nl / catering@huisterleede.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdagmorgen

Bedrijfsbureau en ICT

Marc Vraets – hoofd bedrijfsbureau a.i.
marc.vraets@huisterleede.nl
06 50 63 62 39
Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag

Jaapje Roest – controller
jaapje.roest@huisterleede.nl

Aad Kanits – ict
automatisering@huisterleede.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdagochtend

Patricia Vermeulen - bestuurder
Els Versteegh - financieel administratief medewerkster

06 82 81 21 06
administratie@huisterleede.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdagmorgen

Samira Bouallouch - salarisadministrateur

06 53432844
salaris@huisterleede.nl
Werkdagen: maandag, woensdag en vrijdag

Parkeren en route

Huis ter Leede beschikt over een aantal eigen parkeerplaatsen voor personeel en gasten.

Leerdam is goed bereikbaar per trein. Leerdam ligt aan de spoorlijn Geldermalsen-Dordrecht; de trein rijdt elk halfuur richting Geldermalsen en Dordrecht.
Vanaf het station is het ongeveer 10 minuten lopen naar Huis ter Leede.
De buurtbus stopt voor de deur.

Gebruik ANWB-routeplanner

Contact formulier

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.