..zorg(t) voor iedereen

Contact

Huis ter Leede
Eiland 1
4143 EN Leerdam
Telefoon: 0345 - 61 42 41
E-mail: info@huisterleede.nl

Receptie - 0345 - 61 42 41
Maandag t/m donderdag van 8.15 tot 12.15 en 13.00 tot 17.00 uur.
Vrijdag van 8.15 tot 12.15 uur
Buiten deze tijden krijgt u een keuzemenu te horen.

Kajuit (Wonen met zorg, PG)
Etage 1 Pier  06 82 55 79 15
Etage 1 Kade  06 82 20 68 36
Etage 2 Roef  06 82 20 50 35
Etage 2 Kombuis  06 82 23 85 05
Etage 3 Bakboord  06 82 21 48 08
Etage 3 Stuurboord  06 82 64 99 61

Ada Waasdorp - teamcoach Kajuit
06 82 81 52 92
ada.waasdorp@huisterleede.nl

Mast (Wonen met zorg, somatiek)
Etage 4 en 5 Eb  06 13 88 64 13
Etage 6 en 7 Vloed  06 82 92 68 86

Mieke van Felius - teamcoach Mast / Dagbesteding
06 83 17 24 29
mieke.felius@huisterleede.nl

Wijkverpleging
Team wijkverpleging Leerdam (Rondas/ Beukelaar en directe omgeving Huis ter Leede)
06 45 17 42 04
wijkverplegingleerdam@huisterleede.nl
Op werkdagen bereikbaar na 11.00 uur (alleen bij SPOED voor 11.00 uur).

Team Lek en Linge (Leerdam en omliggende dorpen)
06 26 57 89 42
lekenlinge@huisterleede.nl
Op werkdagen bereikbaar na 11.00 uur (alleen bij SPOED voor 11.00 uur).

Team wijkverpleging Maas & Waal (regio Tiel en West-Betuwe)
06 18 47 49 82
maasenwaal@huisterleede.nl
Op werkdagen bereikbaar na 11.00 uur (alleen bij SPOED voor 11.00 uur). 

Marcel Bode - teamcoach wijkverpleging
06 23 10 05 20
Marcel.bode@huisterleede.nl
Maandag t/m donderdag, tijdens kantooruren

Huishoudelijke ondersteuning
Ilona Burggraaf - planner
06 82 62 91 01
huishouding@huisterleede.nl
Maandag, dinsdag, vrijdag

Yvonne Pellicaan - planner
06 13 88 62 81
yvonne.pellicaan@huisterleede.nl
Maandag, woensdag, donderdag

Petra Slob - teamcoach
06 12 92 09 26
teamcoachho@huisterleede.nl
Maandag, woensdag, donderdag

Dagbesteding ’t Anker
06 13 88 44 32
anker@huisterleede.nl

Dagbesteding (reformatorisch) ’t Lichtpunt
06 13 88 42 95
lichtpunt@huisterleede.nl

Zorgservice
Voor meer informatie over o.a. de wachtlijst, kortdurend verblijf, wonen in Huis ter Leede, maaltijdvoorziening en alarmering
06 82 63 04 36
zorgservice@huisterleede.nl
Maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 12.00 uur.

Cor Burggraaf - geestelijk verzorger
06 13 85 54 46 of 06 13 18 69 80
Dinsdag, woensdagmorgen, donderdag (voor dringende zaken altijd bereikbaar)

Simone Blom - manager facilitair / zorg
06 13 88 51 21
simone.blom@huisterleede.nl

Hendrik Jan Griffioen - Hoofd Economische en Administratieve Dienst (HEAD)
06 12 27 05 80
head@huisterleede.nl

Trudy Hol - teamcoach facilitair
06 10 97 42 05
trudy.hol@huisterleede.nl
Maandag, dinsdag, woensdagmorgen, donderdag

Madelaine van Ingen - medewerker P en O
06 13 88 49 53
werk@huisterleede.nl
Maandag, woensdag, donderdag

Yvonne Kazen - directiesecretaresse
06 21 68 89 92
yvonne.kazen@huisterleede.nl
Maandag, dinsdag, woensdagmorgen, donderdag, vrijdagmorgen

Wilma Looijen - vrijwilligerscoördinator
06 13 88 64 23
vrijwilliger@huisterleede.nl
Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdagmorgen

Lianne Pluym - opleidingsfunctionaris en P&O
06 82 73 88 74
praktijkopleider@huisterleede.nl
Dinsdag, woensdag, donderdag

Kees Schetters - directeur/bestuurder
06 53 79 48 18
k.schetters@huisterleede.nl

Iris Stekelenburg - communicatieadviseur
06 53 43 14 60
communicatie@huisterleede.nl
Maandag, woensdag, vrijdag (voor dringende zaken altijd bereikbaar)

Els Versteegh - financieel administratief medewerkster
06 82 81 21 06
administratie@huisterleede.nl
Maandag, dinsdag, woensdag, donderdagmorgen

Christina de Vries - salarisadministrateur
06 51 16 84 22
salaris@huisterleede.nl
Maandag, dinsdag, woensdagmorgen, donderdag, vrijdagmorgen


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Woonzorgorganisatie Huis ter Leede is gevestigd op Eiland 1, 4143 EN Leerdam (wijk Noord) en beschikt over een aantal eigen parkeerplaatsen voor personeel en gasten.

In de directe nabijheid van Huis ter Leede bevindt zich een klein winkelcentrum met voldoende parkeergelegenheid (gratis). Daarnaast is er de mogelijkheid tot parkeren in de woonwijk (gratis).

Leerdam is goed bereikbaar per trein en bus. Leerdam ligt aan de spoorlijn Geldermalsen-Dordrecht; de trein rijdt elk halfuur richting Geldermalsen en Dordrecht.

Vanaf het station is het ongeveer 10 minuten lopen naar Huis ter Leede.

Gebruik ANWB-routeplanner


Foto's website: Sonja Bron Fotografie

Contact