..zorg(t) voor iedereen

Even voorstellen: onze medewerkers

Hieronder krijgt u een overzicht van de mensen die bij Huis ter Leede werken en hun contactgegevens. De emailadressen werken alleen als u deze overtikt zonder spaties voor en na de @ apenstaart. Deze wijze van vermelden op onze site is helaas nodig om spam en fishing mail tegen te gaan...

Onze medewerkers

Janneke van Bennekum

Activiteitenbegeleider 
dagbesteding ‘t Anker
Tel. 06 23 29 07 15
janneke.van.bennekum @ huisterleede.nl

Simone Blom

Facilitair manager


Tel. 06 13 88 51 21
simone.blom @ huisterleede.nl

Lizette Jumnoodoo

Administratief medewerker P en O


Tel. 0345 61 42 41
personeelszaken @ huisterleede.nl

Jan Markus

Geestelijk verzorger


Tel. 0345 61 42 41
jan.markus @ huisterleede.nl

Anja van der Voet

Praktijkopleider

Tel. 0345 61 42 41
praktijkopleider @ huisterleede.nl

Annemarie van der Berg

Activiteitenbegeleider
dagbesteding ‘t Anker

Tel. 0345 61 42 41
anker @ huisterleede.nl

Lidewij Bosch

Staf Beleid, Veiligheid en Kwaliteit


Tel. 06 12 92 12 75
beleidkwaliteit @ huisterleede.nl

Yvonne Kazen

Directiesecretaresse


Tel. 06 21 68 89 92
yvonne.kazen @ huisterleede.nl

Iris Stekelenburg

Communicatieadviseur


Tel. 06 53 43 14 60
communicatie @ huisterleede.nl

Christina de Vries

Salarisadministrateur

Tel. 0345 61 42 41
salaris @ huisterleede.nl

Martin Peeters

Arbo Coördinator


Tel. 06 12 84 37 44
arbo @ huisterleede.nl

Hendrik Jan Griffioen

HEAD (hoofd economische en administratieve dienst)

Tel. 06 12 27 05 80
head @ huisterleede.nl

Jacobine de Leeuw

Roosterplanner


Tel 06 13 88 49 95
rooster @ huisterleede.nl

Kees Schetters

Directeur/bestuurder


Tel. 06 53 79 48 18
k.schetters @ huisterleede.nl

Iris van Wijk

Vrijwilligerscoördinator

Tel. 06 13 88 64 23
vrijwilliger @ huisterleede.nl

Bea Bikker

Manager Zorg


Tel. 06 13 88 47 05
bea.bikker @ huisterleede.nl

Trudy Hol

Facilitair assistent


Tel. 06 10 97 42 05
trudy.hol @ huisterleede.nl

Wilma Looijen

1e medewerker catering


Tel. 06 22 84 61 70
catering @ huisterleede.nl

Els Versteegh

Financieel administratief medewerker


Tel. 0345 61 42 41
administratie @ huisterleede.nl

Kees van der Zaag

Hoofd P en O

Tel. 06 13 88 44 32
kees.van.der.zaag @ huisterleede.nl



Zorgservice

Mariska Veen
Andrea Heikoop
Cora de Wit
Jantine Roza

Tel. 0345 61 42 41  (elke werkdag tussen 9.00 en 12.00 uur)
zorgservice@huisterleede.nl

     

Huishoudelijke Ondersteuning AV-regio

Marjo Voorwinden
Teamcoach Huishoudelijke Ondersteuning



Tel. 06 13 88 62 81 (niet op woensdag)
huishoudelijkezorg-tc@huisterleede.nl



Huishoudelijke Ondersteuning Vianen

Petra Slob
Teamcoach Huishoudelijke Ondersteuning

Tel. 0345 - 6 14 24 1
teamcoachho @ huisterleede.nl

     

De Kajuit verpleegzorg

Jolanda Versluis
Teamcoach De Kajuit verpleegzorg 

Tel. 06 43 49 37 61
teamcoachksw @ huisterleede.nl



De Mast Wonen en zorg

Corina de Graaf
Teamcoach De Mast Wonen en zorg (ma/di/do)

Tel. 06 13 88 49 53
tcmast@huisterleede.nl

     

Zorg aan huis

Eline Kielenstijn
Teamcoach Zorg aan huis 
Rondas 1 Noord (Eiland 35 t/m 60) en Rondas 2 (Eiland 135 t/m 171)   

Tel. 06 13 88 42 95

Rondas-1-Noord@huisterleede.nl
Rondas-2@huisterleede.nl



Zorg aan huis

Eline Kielenstijn
Teamcoach Zorg aan Huis
Rondas Zuid en Beukelaar 

Tel. 06 13 88 42 95
rondas-1-zuid@huisterleede.nl
beukelaar@huisterleede.nl

     

Zorg aan huis

Arianne van Ooijen
Teamcoach Zorg aan huis Lek en Linge  

Tel. 06 13 88 23 24
lekenlinge@huisterleede.nl



Zorg aan huis

Marcel Bode
Teamcoach Zorg aan huis Maas en Waal 

Tel. 06 18 47 49 82 of 06 23 10 05 20 
maasenwaal@huisterleede.nl

     

Receptie

Openingstijden receptie
Tussen 8 uur en 12.30 uur en tussen 17.00 uur en 20.00 uur 

Tel. 0345 - 61 42 41
receptie@huisterleede.nl



Restaurant 

Team restaurant De Boulevard
boulevard@huisterleede.nl

     

Keuken 

Team Keuken
keuken@huisterleede.nl



Linnenkamer en Interieurverzorging



Team Linnenkamer en Interieurverzorging
linnenkamer@huisterleede.nl

     

Kinderdagverblijf De Matroosjes
Team Kinderdagverblijf De Matroosjes

 Tel. 0345 - 61 42 41
matroosjes@huisterleede.nl



Technische dienst

Team technische dienst


TD@huisterleede.nl